مدیریت وبلاگ ...

 « به نام آنکس که از عشق انسان آفرید

و از رحمتش به اوهدیه ای بخشید تا جانشینش بر زمین گردد »

آن موهبت « محبت » بود

 

من امیر حسین عتیقه چی هستم و بیشتر دوستان و آشنایان

نزدیک من رو آرش صدا می کنند و شما هم می تونید تو نظرهاتون  من رو با نام آرش صدا کنید.

علت اینکه این وبلاگ رو راه اندازی کردم بر می گرده به احساس نیازی و مسئولیتی که در قبال افراد و جامعه دارم.

همه می دونیم پس از حذف شدن مشاور و مشاوره از مدارس ما در دوران شهید رجایی و فاصله گرفتن از این مطلب و جایگزینی مبحث پروررشی و مربیان تربیتی در مدارس کمک کم بچه های دیروز که همه الان بزرگان امروز هستند با واِژه هایی مانند مشاور ، روانشناس ، روانپزشک و از این قبیل همکارانی که با روح و روان آدمی سرو کار دارند غریبه شدند و وقتی به یه نفر می گیم شما به مشاور یا روانشناس نیاز دارید با خودش فکر می کنه که قصد ما توهین بوده و می خواستیم بگیم طرف ناراحتی روانی داره ....!!!

اما خدا رو شکر که مجددا سیاست های دولت و آموزش و پرورش ابعاد روانشناسی رو در مدارس رونق دادند و با وجود مقاومت های متعدد والدین و فرزندان دارین دست و پا شکسته کم کم همه چیز رو مرتب می کنیم.

هدف از راه اندازی این چنین وبلاگ ها و یا سایت های متعدد در اینترنت هم ایجاد فرهنگ رجوع و درخواست مشاوره می باشد و سعی بر آن داریم تا همه این امکان را داشته باشند تا در زمان لازم بدون هیچ گونه ترس یا دلهره و نگرانی مشکلاتشان رو به زبان بیارند و سعی کنند برای اون راه حل پیدا کنند.

- حیطه اجرایی و عملکردی من به خدمت در آموزش و پرورش به عنوان نیروی رسمی و سرگروه منطقه و همچنین ارائه خدمات حضوری در کلینیک مشاوره و برگزاری دوره های گوناگون گروهی و آموزشی بر می گرده.

- همکاری با نهاد های چون آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان ، دانشگاه ، بهزیستی ، نیروی انتظامی ، بنیاد شهید ، کمیته امداد و ... ، از جمله افتخارات من در کارنامه عملکردیم می باشند.

- در این میان خدمات مشاوره ای و راهنمایی من در اینترنت هم به 2 قسمت تقسیم می گردد و یادآوری می کنم ارائه این خدمات برای عموم رایگان می باشد :

1- ایجاد فضای سوال و جواب برای مخاطبان

و

2- ارائه مطالب مفید و راهنمایی مخاطبان برای ایجاد نگرش های ذهنی

شما عزیزان می توانید از هر 2 وبلاگ زیر برای مشاوره آفلاین استفاده کنید و یادآوری می کنم که خدمات این وبلاگ بیشتر جنبه راهنمایی داره و می تونه ذهنیت شما رو به مسئله ها روشن کنه و فرآیند مشاوره امری است که باید بصورت حضوری و در تعامل نزدیک صورت بگیره.

- آدرس ها :

WWW.G-Moshavereh.persianblog.ir

WWW.Dastgerefteh.persianblog.ir

 

امیدوارم هر چند کوچک و نا چیز اما در حد وسعت خودم بتوانم در ساماندهی به ذهنیت شما عزیزان خدمتی کرده باشم.

 

 

شما می توانید ذهنیت های خود را در قالب های گوناگونی چون ...

- بخش نظرات

- فرم تماس

- ارسال ایمیل

مطرح کنید تا پاسخ آنها را دریافت نمایید.

/ 0 نظر / 65 بازدید